راهنمای رژیم دهی اینترنتی

کاربران گرامی در صورت عدم توانایی پرداخت اینترنتی شما می توانید مبلغ 400,000 تومان را به شماره کارت بانک پاسارگاد 5022291003122106 واریز نمایید. (هردو کارت به نام محمدتقی انوشه)

مبلغ پرداختی برای یک دوره،سه ماهه (که شامل 6 جلسه و 6 رژیم است) مبلغ 400،000 تومان است.

خواهشمند است پس از پرداخت ، تصویر رسید واریز را به شماره واتساپ 09912804339 ارسال نمایید.

رژیم درمانی اینترنتی

برای کسانی که به علل گوناگون مانند دوری راه،مشغله زیاد و اقامت در شهرستان یا خارج کشور امکان مراجعه حضوری به مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی را ندارند،این مرکز آماده خدمت رسانی و ارایه رژیم غذایی از طریق وب سایت و ارتباط الکترونیکی است.

برای این کار در قسمت ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید و سه روز کامل (دو روز عادی و یک روز تعطیل)هرچه خورده اید را در قسمت مورد نظر بنویسید.سعی کنید مقدار خورده شده را بر حسب گرم بیان نکنید،بلکه در اندازه های مرسوم مانند یک کف دست نان،یک کفگیر برنج و…مشخص کنید.در مورد سابقه بیماری ،بیماری هایی مانند کم خونی،کم کاری یا پرکاری تیروئید،تخمدان پلی کیستیک،دیابت،پریود های نامنظم،موی زاید بدن،افسردگی،چربی خون،فشار خون،ناراحتی قلبی و نیز سابقه دیابت در خانواده حائز اهمیت هستند.

پس از وارد کردن مشخصات و تعیین پروفایل مربوطه و پایان مرحله ثبت نام هر دو هفته یک بار رژیم غذایی به همراه جداول و دستورالعمل های مربوط برای شما ایمیل خواهد شد و شما هر دو هفته گزارشی از وضعیت وزنی و پیشرفت رژیم خود ارائه می کنید.

افرادی که خیلی چاق هستند،ممکن است نیاز به ثبت نام یک دوره سه ماهه دیگر داشته باشند.

راهنمای پرداخت رژیم دهی :

رژیم دهی اینترنتی شامل 3 مرحله ی ثبت نام و واریز وجه و ارائه رژیم است :

شما وارد سایت شده و از منوی رژیم دهی اینترنتی گزینه ی ثبت نام را می زنید و وارد فرم ثبت نام شده و اطلاعات اولیه را ثبت می کنید و از طریق sms و email از نام کاربری و رمز عبور خود آگاه می شوید . حال به صفحه نخست بازگشته و از منوی رژیم دهی اینترنتی گزینه ی ورود کاربران به سیستم را انتخاب می کنید و نام کاربری و رمز عبور را وارد میکنید :

توجه : درصورتیکه امکان دریافت sms تبلیغاتی خود را بسته باشید، قادر به دریافت پیامک از طریق سایت نخواهید بود.

و به صفحه اطلاعات تکمیلی وارد می شوید و اطلاعات تکمیلی را ثبت می کنید :

و پس از وارد کردن اطلاعات تکمیلی وارد صفحه حساب کاربری شده و پس از پرداخت کارت به کارت و ارسال رسید واریز به شماره واستاپ مطب، مبلغ 4.000.000 ریال به حساب شما اضافه می شود و دوره های رژیم به ایمیل شما ارسال می گردد.